В Одесі продовжують судити Труханова та інших фігурантів справи "Краяну"

У Малиновському суді Одеси розглядається кримінальна справа стосовно заволодіння коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб 

Сьогодні, 14 січня, Малиновський суд Одеси продовжує розгляд справи, одним із фігурантів якої є одеський міський голова Геннадій Труханова.

Нагадаємо, обвинуваченими у справі окрім мера Одеси є його заступник Павло Вугельман, голова постійної комісії міськради з комунальної власності Василь Шкрябай, директор департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексій Спектор, його заступник Володимир Радіонов, директор ТОВ "Девелопмент еліт" (продавець адмінбудівлі) Петро Загодиренко, директор ТОВ "Valton Group" Ігор Кравченко та директор підприємства "Брокбізнесконсалт" Галина Богданова (оцінювач). Фігурантів справи обвинувачують у заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах при купівлі одеською мерією адмінбудівель колишнього заводу "Краян".

Зазначимо, що судове засідання мало розпочатися о 10 годині, проте вже вкотре вчасно не розпочалося. Малиновський райсуд планував проводити пряму трансляцію судового засідання, проте, як повідомили у суді, через технічні проблеми трансляцію не ведуть.

Останнє судове засідання відбулося 27 грудня минулого року. Тоді суд встановив особи обвинувачених, їхню позиція щодо пред'явленого обвинувачення, а також визначив порядок та обсяг дослідження доказів. Обвинувачені по кримінальному провадженню свою провину не визнають в повному обсязі.

Разом з цим, в судовому засіданні сторонами кримінального провадження погоджено, що дослідженню в ході судового розгляду підлягають близько 100 томів матеріалів досудового розслідування. Крім того, сторонами кримінального провадження заявлено про необхідність допиту понад 110 свідків.

Фото: Малиновський райсуд Одеси, архівне

Нагадаємо, велася пряма трансляція судового засідання, яке відбулося 27 грудня 2018 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса