ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі приватна пекарня викидає у сміттєві контейнери хліб (ФОТО)

До самого верху альфатери заповнені буханками та солодкими булками

Depo.
10 січня 2018 10:49
ФОТО: depo.ua

За словами адміністратора магазину, в якому розташована пекарня, за нормативами компанії не можна продавати продукти з простроченим терміном зберігання, в тому числі, і хліб. Тому його викидують у сміттєві контейнери. Як повідомляє Depo.Одеса, про це на сайті Єдиного центру звернень громадян написала одеситка, яка знайшла хлібобулочні вироби в альфатері.

Вона зазначила, що ще в середині грудня побачила, що до сміттєвого контейнера викидають хліб, тоді її увагу привернули горобці, які кружляли та цвірінькали над ним.

"Коли я підійшла ближче - мене жахнуло наступне. Весь контейнер був забитий хлібом і солодкими булками з пекарні цього магазину", - пише жінка. Вона зазначила, що з того часу нічого не змінилося: у контейнер регулярно викидають у великій кількості хліб. Нещодавно вона стала свідком того, як дві бабусі з маленькою пенсією копирсалися біля контейнеру з хлібом.

Одеситка звертається до мерії з проханням встановити спеціальні продуктові контейнери для сміття або шафи для продуктів біля великих торгових точок для малозабезпечених людей або для тварин. "Люди заберуть сухий хліб... Не можна з лайном змішувати продукти - це злочин, за який народ карається голодом", - пише вона.

Depo.Одеса писав, що у місті продають хліб з тарганами.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса