ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі Потьомкінські сходи закриють на ремонт в розпал туристичного сезону

В Одесі з понеділка, 23 травня, розпочнеться ремонт знаменитих Потьомкінських сходів
Depo.
20 травня 2016 17:16
ФОТО: depo.ua
В Одесі Потьомкінські сходи закриють на ремонт в розпал туристичного сезону
В Одесі Потьомкінські сходи закриють на ремонт в розпал туристичного сезону

Як передає Depo.Одеса про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник мера Одеси В'ячеслав Шандрик.

За його словами, 23 травня розпочнуться ремонтно-реставраційні роботи сходів, які є пам'яткою архітектури національного значення.

Згідно з проектом, планується облаштування гідроізоляції конструкції покриття Потьомкінських сходів, відновлення наскрізної прохідності тунелів, посилення і відновлення монолітності пошкоджених тріщинами арок і склепінь, а також посилення верхніх стінок Приморського бульвару.

Терміни виконання робіт за договором: травень 2016 року - травень 2017 року.

Як зазначив Шандрик, загальна кошторисна вартість об'єкта становить понад 15 млн грн. "У 2016 році передбачається освоїти 8 млн, які у повному обсягу виділені з бюджету Одеси", - сказав віце-мер.

У зв'язку з виконанням зазначених робіт з 20 травня по 28 серпня буде припинено експлуатацію фунікулера, що курсує уздовж сходів.

Як зазначив Шандрик, безпосередньо сходи будуть перекривати частково - у конкретному місці проведення робіт. (Сходи розділять на 4 частини, які будуть перекривати по черзі.) Під час масових заходів, що проводяться на Потьомкінських сходах (кінопокази, концерти в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю і святкувань Дня міста) ремонт призупинять.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса