ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі посол США Джеффрі Пайєтт вручив перші паспорти з довгостроковою візою

Раніше максимальний термін дії віз становив 5 років
Depo.
11 жовтня 2015 12:08
ФОТО: depo.ua
В Одесі посол США Джеффрі Пайєтт вручив перші паспорти з довгостроковою візою
В Одесі посол США Джеффрі Пайєтт вручив перші паспорти з довгостроковою візою

Вчора ввечері, 10 жовтня, в Одесі посол США Джеффрі Пайєтт вручив перші паспорти з довгостроковою візою українським морякам торгового флоту, пише Depo.Одеса з посиланням на "Телеграф".

Посол США повідомив, що в даний час в Одесі гостює американський ракетний есмінець "Porter", і сьогодні, гуляючи по Дерибасівській, він бачив моряків з цього корабля.

"Від імені членів екіпажу "Porter" хочу подякувати одеситів за теплий прийом. За той теплий прийом, який Одеса завжди надає своїм гостям. У цьому контексті мені дуже приємно долучитися до події, яка сприяє зміцненню відносин між нашими народами. Починаючи з сьогоднішнього дня ми збільшуємо термін віз, які видаємо членам екіпажів морських суден. Відтепер термін віз для них становитиме 10 років. І це найбільший термін, який надається членам морських екіпажів у всьому світі. Я думаю, що це полегшить життя морякам", - сказав Пайетт.

Він зазначив, що в Україні понад 100 тис. морських офіцерів, які працюють на торгових судах по всьому світу. У числі цих моряків - багато жителів Одеси і Одеської області, а Україна займає 4 місце у світі за кількістю персоналу на торгових судах.

Раніше максимальний термін дії віз, які видавалися членам екіпажів торгових суден і авіакомпаній, становив 5 років.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.