ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі планують встановити меморіал загиблим воїнам АТО

В одеській мерії відбулося засідання комісії з питань, пов'язаних зі спорудженням Меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції

Depo.
16 травня 2018 14:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської міськради.

Засідання відбулося спільно з робочою групою з питань взаємодії з громадськими організаціями учасників антитерористичної операції. Доцент кафедри "Основи архітектури та дизайну архітектурного середовища" Віктор Токар надав на розгляд комісії кілька проектів Меморіалу, підготовлених студентами Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Також на розгляд був представлений проект офіцера, старшого лейтенанта Олександра Канібора, позаштатного радника міністра культури з питань формування військової політики і взаємодії з військовими підрозділами.

Під час обговорення учасниками зустрічі акцентувалася увага на необхідності створення комплексу "Меморіал воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО" як центрального місця пам'яті загиблих за свободу і незалежність України. Меморіал повинен передавати майбутнім поколінням всю сутність і глибину подій, що відбуваються на Сході країни.

Комісією рекомендовано доопрацювати проекти з урахуванням зауважень і пропозицій і направити на повторний розгляд комісії.

Нагадаємо, раніше у Чорноморську відкрили пам'ятник загиблим АТОвцям.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook