В Одесі підбили підсумки всеукраїнського турніру з серфінгу

Нещодано на пляжі Аркадія відбулись II Всеукраїнські змагання із серфінгу "ARCADIA 2019", де взяли участь 27 спортсменів з усієї України у віковій категорії від 11 до 52 років

В Одесі підбили підсумки всеукраїнського…

Як повідомляє Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста, під час змагань через сильний вітер висота хвиль сягала півтора метра.

Спортсменів оцінювали залежно від складності та якості виконуваних маневрів на хвилі. Також на оцінки суддів впливала висота обраної серфером хвилі.

За результатами турніру призові місця в класичному серфінгу серед чоловіків посіли: Василь Кордиш – 1 місце; Ярослав Домбровський – 2 місце; Антон Катеринюк – 3 місце.

Серед жінок переможницями стали: Анастасія Темірбек – 1 місце; Маша Бондар – 2 місце; Вікторія Качанівська – 3 місце.

Фіналістами серед SUP-серферів стали: Микита Степченко – 1 місце; Дмитро Михайлов – 2 місце; Дмитро Єфімов – 3 місце.

Переможці та призери отримали медалі, а також серфскейти, балансборди, грошові сертифікати на покупку спорядження для серфінгу, рюкзаки та пончо.