ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі "Опоблок" загодовував виборців ватою

На "дитячому святі" передвиборча символіка "спонсорів" була навіть на батутах
Depo.
21 вересня 2015 13:14
ФОТО: depo.ua
В Одесі "Опоблок" загодовував виборців ватою
В Одесі "Опоблок" загодовував виборців ватою

В Одесі в районі Молдаванки під виглядом дитячих свят кандидати в депутати міськради проводять агітацію, повідомляє Depo.Одеса.

На так званих святах всюди розвішані банери із символікою "Опозиційного блоку" і фотографіями Василя Ієремії та Ігоря Клименка, які балотуються в депутати міськради Одеси.

Організатори заходів представляються як члени громадської організації "Міський контроль" і кажуть що Ієремія і Клименко "лише проспонсорували свято для дітей".

Втім, символіка політичної сили була зображена скрізь, навіть на дитячих батутах.

Відзначимо, що подібні свята під загальною назвою "Дітям нашого двору" пройшли і в інших районах міста. Показово те, що безкоштовні свята для дітей проходять й під егідою іншої політичної партії Сергія Ківалова. Потенційними кандидатами у Приморському районі від цієї політичної сили є, наближений до Ківалова екс-регіонал Вадим Підгородинський і Денис Колодін, які теж ніби виступають "спонсорами" аналогічних дитячих свят.

Дітей безкоштовно веселять аніматори, вони можуть розважитись на атракціонах та скуштувати солодку вату. Перше що приходить на думку, то це те, що саме таким чином у потенційних виборців ще змалечку формується "ватна" ідеологія.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.