ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі опальний екс-регіонал знову рветься до влади

У теперішні вибори екс-регіонал вирішив знову "просочитися" у владу
Depo.
15 жовтня 2015 10:24
ФОТО: depo.ua
В Одесі опальний екс-регіонал знову рветься до влади
В Одесі опальний екс-регіонал знову рветься до влади

Екс-регіонал, позафракційний депутат міськради Юрій Преснов, який з родиною виїхав і жив в США, знову розраховує "пролізти" у владу, але тепер від партії діючого мера Генадія Труханова "Доверяй делам", пише Depo.Одеса з посиланням на "368.media".

Батько п'яти дітей, у 2014 році задекларував дохід в розмірі 984,5 тис. гривень, працюючи президентом ТОВ "Чорноморська аграрна група2 і як приватна особа-підприємець. Квартир і машин у нього немає, зате є якийсь об'єкт площею в 149,1 кв. метр. Крім того, у Преснова є Bentley Continental 2006 року випуску, який коштує приблизно 260 тис. доларів.

Також у політика є внесок у статутний капітал товариства у розмірі 1920000 гривень. Цікаво, що в даний момент його компанія переписана на якогось Олександра Радзілевіча, а сам Преснов в засновниках або керівництві не числиться.

За даними ЗМІ, раніше він був співвласником концерну "Інто", який залишив без квартир сотні ошуканих покупців, випустивши облігацій на 71 млн. гривень і відмовили погашати їх. Крім того, "Інто" знищила Одеський деревообробний завод заради земельної ділянки і яка збанкрутувала з офіційними боргами 360 млн. гривень. Також сюди входила компанія "Інсахарпром-К", яка знищила три цукрові заводи на Одещині.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.