ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі оголошено конкурс на кращий інноваційний проект

Конкурс проводиться в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Одесі
Depo.
15 жовтня 2015 13:59
ФОТО: depo.ua

В Одесі оголошено конкурс серед молоді на кращий інноваційний проект, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста Одеси.

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Одесі на 2014-2015 роки департамент економічного розвитку Одеської міської ради оголошує про прийом заявок та інноваційних проектів від студентів, аспірантів та юридичних осіб для участі в міському конкурсі "Кращий інноваційний проект молоді міста Одеси" (відповідно до розпорядження міського голови від 17.07.2014 № 618 ( зі змінами).

Міський конкурс проводиться з метою збільшення економічної ефективності бізнесу шляхом впровадження інноваційних проектів українських розробників на ринок.

Учасниками Конкурсу можуть бути громадяни України віком від 18 до 35 років, студенти та аспіранти, а також фізичні особи-підприємці та юридичні особи - автори ідей і проектів інноваційного розвитку, технологій і продуктів.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити бланк заявки і надати інноваційний проект, оформлений відповідно до вимог.

Конкурс проводиться за номінаціями:
1. "Краща інноваційна ідея" (проект, який є економічно обґрунтованою інноваційної ідеєю або результатом науково-дослідницьких робіт);
2. "Успішний старт інноваційного проекту" (проект, впроваджений в тій чи іншій мірі у виробництво);
3. "Кращий проект молодого спеціаліста" (номінація розрахована в основному на студентів і аспірантів, які тільки роблять перші кроки в напрямку технологічного бізнесу);
4. "Краща соціальна інновація" (проект реалізації унікальної ініціативи громадян, що дозволяє внести істотні зміни в соціальну, матеріальну, культурну або духовне життя суспільства).

За результатами конкурсу переможці отримають цінні подарунки.

Заявки на участь у конкурсі та відповідні документи приймаються не пізніше 4 листопада 2015 за адресою конкурсної комісії : г. Одесса, ул . Пушкінська, 6.

Більше актуальних та цікавих подій з життя одеситів можна знайти на Depo.Одеса