ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі не можуть поділити санаторій

Санаторій "Лермонтовський" знаходиться у стані протистоянь правоохоронців та співробітників
Depo.
2 вересня 2015 12:26
ФОТО: depo.ua
В Одесі не можуть поділити санаторій
В Одесі не можуть поділити санаторій

Сьогодні, 2 вересня співробітники правоохоронних органів знову навідались на територію одеського санаторію "Лермонтовський", пише Depo.Одеса.

Метою цього візиту стала вимога до керівництва санаторію негайно покинути будівлю через протистояння співробітників здравниці і правоохоронних органів.

Події відбуваються по сусідству з рекламними площами, на яких розміщена політична реклама Георгія Селянина. З них він запевняє виборців у вирішенні проблем санаторію "Лермонтовський".

Директор санаторію Дмитро Антипов вважає всі ці події ні чим іншим як рейдерством та звертається до своїх законних прав. Нагадаємо, нерухоме майно санаторію було відібрано у "Укрпрофоздоровниці" і передано у власність Фонду держмайна згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 січня 2015 року. Крім того, Міністерство юстиції створило державне підприємство "Санаторій "Лермонтовський" зі статутним капіталом в 1 мільон грн, яке очолив голова департаменту організаційного та ресурсного забезпечення Мін'юсту Сергій Мудрий.

Більше новин та подробиць з життя міста можна знайти на сайті Depo.Одеса