В Одесі найстарший практикуючий лікар країни відзначив 101-й день народження

Незважаючи на поважний вік, Петро Петросян продовжує працювати у медичному центрі "Одесфарм" і є найстарішим практикуючим лікарем Одеси, а також найстарішим практикуючим лікарем-дерматологом в Україні

Заслужений лікар України, учасник Другої світової війни, лікар-дерматолог КП "Одесфарм", лікар вищої категорії Петро Петросян відзначив свій 101-й день народження, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської міськради.

Петро Петросян народився у 1918 році. У 1942-му закінчив Азербайджанський медінститут, має вищу кваліфікаційну категорію за спеціалізацією "Дерматовенерологія". Петро Асланович був учасником бойових дій на фронтах Другої світової війни на посаді старшого лікаря авіаполку, воював на 1-му Прибалтійському і 3-му Білоруському фронтах. Був поранений. Нагороджений численними орденами і медалями. Полковник медичної служби у відставці.

Він є автором 25 наукових робіт і 10 раціоналізаторських пропозицій. У 1976 році йому присвоєно звання "Заслужений лікар України". У медичному центрі на вул. Жуковського Петро Петросян пропрацював 36 років, а загальний трудовий стаж лікаря перевищує 77 років.

Нагадаємо, раніше Петро Петросян розкрив секрети власного активного довголіття.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса