ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі молоді художники зі всієї України презентували свої роботи

В Одеському художньому музеї відкрилася виставка молодих художників України
Depo.
17 вересня 2015 16:49
ФОТО: depo.ua

У виставкових залах Одеського художнього музею експонується близько 100 робіт учасників всеукраїнського проекту дирекції художніх виставок України - "Молоді українські інспірації" ("Inspiratio" в перекладі з латині означає натхнення, високий духовний джерело творчої діяльності), пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.

В Одесі молоді художники зі всієї України презентували свої роботи - фото 1

Мета цього проекту - створення великої експериментальної площадки і творчої лабораторії для молодих художників без обмежень у художніх напрямах, техніках, технологіях, видах і жанрах.

Мобільна, креативна і одночасно спадкоємиця матеріальних і духовних надбань суспільства творча молодь презентувала твори, інспіровані сучасним життям України, її минулим, історичними змінами, унікальною природою і культурою, образами і спадщиною видатних діячів.

В Одесі молоді художники зі всієї України презентували свої роботи - фото 2

Проект орієнтований на презентацію молодого покоління художників, яке формує художню культуру і мистецтво сучасності, їх естетичні ціннісні фактори, а також на підтримку творчих звершень. Проект ставить за мету і виявлення нових імен і тенденцій в сучасному мистецтві України, популяризацію їх серед представників професійного співтовариства і широкого кола глядачів.

В Одесі молоді художники зі всієї України презентували свої роботи - фото 3

У проекті взяли участь молоді професійні митці з усіх регіонів України: Києва, Одеси, Львова, Полтави, Кам'янця-Подільського, Хмельницького, Миколаєва, Херсона, Макіївки, Обухова, Броварів, Білої Церкви та інших.

В Одесі молоді художники зі всієї України презентували свої роботи - фото 4

Виставка триватиме до 30 вересня 2015 року.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.