ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі колонія віддала землю фермерам, не попередивши про це державу

За фактом нестачі цінностей та продукції на майже 2,5 млн грн розпочато кримінальне провадження стосовно посадових осіб виправної колонії
Depo.
20 квітня 2016 13:35
ФОТО: depo.ua

Прокуратура області розпочала кримінальне провадження за фактом зловживань службовим становищем співробітниками адміністрації виправного центру на Одещині, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу прокуратури Одеської області.

З’ясовано, що у користуванні центру знаходяться близько 6 тис гектарів земель сільськогосподарського призначення, які відповідно до діючого законодавства мають оброблятися засудженими чи підприємствами, які пройшли тендер та уклали з установою договори.

Поряд із цим прокурори установили, що через не укладання службовими особами виправної установи договорів оренди землі, державі спричинено значну шкоду.

На теперішній час частину земель оброблено та засіяно різними зерновими культурами сторонніми господарськими організаціями, які не мають жодного відношення до виправного центру.

Крім того, прокурори провели перевірку у виправній колонії в Одесі за фактом нестачі матеріальних цінностей, готової продукції, виявлених у ході щорічної інвентаризації.

За фактом нестачі цінностей та продукції на майже 2,5 млн грн розпочато кримінальне провадження стосовно посадових осіб виправної колонії за ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса