В Одесі кандидати у президенти "змагаються" у "чорному піарі"

В Одесі агітаційна кампанія перейшла в площину "чорного піару"
 

Наприкінці першого тижня передвиборної агітації перед другим туром виборів президента України в Одесі спостерігачі ОПОРИ зафіксували листівки з ознаками "чорного піару", а також агітаційні білборди, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на дані Громадянської мережі.

Так, у п'ятницю та суботу (12-13 квітня, - Ред.) у районі біля ринку "Привоз" були виявлені листівки без вихідних даних із зображенням колишнього голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, який начебто публічно висловлював свою підтримку кандидату на пост президента Володимиру Зеленському, з написом: "Одеса, я повертаюся. Ні обіцянок, ні пробачень".

У центрі міста були зафіксовані випадки роздачі газет із зображенням кандидата на пост президента України Петра Порошенка та президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Також в центрі міста, на вулиці Катерининській, з'явилися листівки з написом "Зрозумійте. Голобородько не балотується" із зображенням Володимира Зеленського.

У той же час, у спальному Київському районі Одеси спостерігачі зафіксували білборди без ознак прямої агітації, але виготовлені в колірній гамі і стилістиці, відповідної друкованої продукції на підтримку кандидата Володимира Зеленського в першому турі з написом "Кінець епохи бідності. 21 квітня 2019 року".

По вулиці Вільямса з'явилися білборди, виготовлені в колірній гамі і стилістиці, схожих на ті, що використовувалися в рамках агітаційної кампанії кандидата Петра Порошенка в першому турі з написом "Кінець", що містить ознаки "чорного піару".

"Ми бачимо в цій друкованій продукції ознаки "чорного піару" та непрямої агітації. Така ситуація не може викликати позитивних емоцій, адже кандидати в президенти і їхні виборчі штаби повинні дотримуватися чинного законодавства. Судячи з ситуацій, які ми спостерігаємо в інших областях держави, схожа агітація має місце і там, причому навіть з більшою силою, ніж в Одеській області, але шкода, що наше місто не стало приємним винятком із цієї тенденції", - прокоментував ситуацію координатор спостереження громадянської мережі ОПОРА за виборами в Одеській області Анатолій Бойко.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса