В Одесі до п'яти років в'язниці засудили організатора каналу нелегальної міграції

Організатор каналу нелегальної міграції є громадянином однієї з країн Центральної Азії

Рішенням суду в Одесі до п'яти років позбавлення волі засуджено організатора каналу нелегальної міграції до країн ЄС, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-центр служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що громадянин однієї з країн Центральної Азії в травні-червні 2015 року незаконно переправив шість своїх співвітчизників до України за підробленими документи. В подальшому вони намагалися нелегально перетнути державний кордон України, щоб потрапити на територію ЄС. За свої "послуги" ділок отримав $14 тисяч.

В червні 2015 року правоохоронці затримали організатора нелегального бізнесу в Одесі.

Раніше іноземець неодноразово притягувався в Україні до адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення режиму перебування іноземців, підробку документів та нелегальну міграцію.

В грудні 2017 року Приморський райсуд Одеси визнав іноземця винним за ч. 3 ст. 332 Кримінально кодексу України та призначив покарання у вигляді п"яти років позбавлення волі з конфіскацією належного майна. А у вересні 2018 року апеляційний суд Одеської області підтвердив рішення суду першої інстанції.

Вирок набув законної чинності.

Нагадаємо, що на Одещині затримали чоловіка, який за $100 допомагав дістатися Європи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса