ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі демонтують "курник" на Преображенській

Мерія наказала знести нахаббуд на даху пам'ятника архітектури

Depo.
12 січня 2018 18:39
ФОТО: depo.ua

В Одесі проводиться демонтаж незаконної надбудови на даху будинку по вул. Преображенській, 1. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської міськради.

Так, з'ясувалося, що Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області 25 липня 2016 року зареєстрував декларацію про початок виконання будівельних робіт з реконструкції нежитлового приміщення горища під квартиру без зміни геометричних розмірів фундаментів у плані.

Оскільки будівля по Преображенської, 1 є пам'ятником архітектури місцевого значення і роботи на ньому відносяться до категорії СС3, право на здійснення перевірки зазначеного об'єкта знаходиться в компетенції департаменту ДАБІ в Одеській області. Керівництво міського управління ДАБК звернулося до обласного департамент з проханням ініціювати перевірку за даною адресою. Після перевірки обласний департаменту ДАБІ 24 листопада минулого року скасував раніше видану цим відомством декларацію.

Після цього управління ДАБК Одеської міськради направил наявні матеріали в Приморську районну адміністрацію, яка 13 грудня 2017 року ухвалила розпорядження "Про приведення реконструйованої частини нежитлового приміщення горища під квартиру, розташованого в житловому будинку за адресою: м Одеса, вул. Преображенська, 1, в первісний стан".

Вчора, 11 січня, під час комісійного обстеження з'ясувалося, що згідно з розпорядженням Приморської районної адміністрації по вул. Преображенської, 1 виконуються роботи з приведення реконструйованої частини нежитлового приміщення горища в первісний стан.

Нагадаємо, раніше в мерії пообіцяли знести "курник" на Преображенській.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса