ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В ОДА полетіли голови сумлінних працівників-байдикувальників

Голова ОДА Міхеіл Саакашвілі почав звільняти своїх підлеглих
Depo.
3 липня 2015 21:35
ФОТО: depo.ua
В ОДА полетіли голови сумлінних працівників-байдикувальників
В ОДА полетіли голови сумлінних працівників-байдикувальників

В ході зустрічі в ОДА, 3 липня, новий губернатор заслухав звіти за рік від представників створеного в грудні минулого року відділу внутрішнього аудиту, а також управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції, пише Одеса.depo.ua.

Чиновники створених підрозділів розповіли, що за рік провели всього три перевірки.

Підрозділи взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції похвалилися надходженням маси дзвінків, але це ніяк не вплинуло на результати їхньої роботи, вони не змогли назвати жодного посадженого корупціонера. У той же час чиновники відзначили, що СБУ звернулося з вимогою підключити їх до камер відеоспостереження міста. Виявилося, що досі це не було виконано, тому і затягується слідство в розслідуванні терактів.

Губернатор був розгніваний почутим. Особливо його обурило те, що він сам не раз чув масу скарг на надання адмінпослуг, знає про хабарі при отриманні довідок, але жодних серйозних порушень чиновники ОДА не знайшли як в держадміністрації, так і інших структурах.

"Люди скаржаться, що за довідку треба платити, прискорення - подвійний хабар. Інвестори скаржаться, що вимагають за кожен дозвіл, а у вас - "деякі порушення". У нас катастрофа адмінпослуг", - обурився Саакашвілі.

У зазначених підрозділах працює 21 чиновник. Усіх їх Саакашвілі звільнив і пішов, заявивши, що даремно витратив годину часу.

Більше новин Одещини читайте на Одеса.depo.ua.