ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Мінкульті прокоментували призначення Ройтбурда директором музею

Вчора, 19 березня, відомий художник Олександр Ройтбурд очолив Одеський художній музей

Depo.
20 березня 2018 09:26
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Одеса, міністр культури України Євген Нищук на своїй сторінці у Facebook прокоментував призначення Ройтбурда на посаду директора музею.

Він зазначив, що вітає рішення голови Одеської ОДА Максима Степанова щодо призначення Ройтбурда.

"Закон - є закон. І зідно норм діючого Закону України "Про культуру", є чітка процедура призначення керівника закладу культури, є конкурсна комісія, на яку покладена відповідальність обрати серед кандидатів найдостойнішого і саме вона приймає рішення про визначення переможця конкурсу. В цьому випадку комісія з фахових експертів визначила переможцем Олександра Ройтбурда. Його програма, передусім, як менеджера, була визначена найбільш перспективною для розвитку Музею", - написав Ніщук. Він додав, що закон необхідно виконувати і не допускати подібних прецедентів, коли політики, керуючись власними смаками та вподобаннями, втручаються в культурні процеси в держави.

Читайте також: Хто він – художник Ройтбурд, що очолив Одеський художній музей

Нищук наголосив, що в даному випадку, постать Олександра Ройтбурда необхідно розглядати як менеджера, завдяки якому в музеъ выдбудуться добрі зміни.

Нагадаємо, вчора, 19 березня, голова Одеської ОДА Максим Степанов представив колективу Одеського художнього музею нового керівника - Олександра Ройтбурда.

Під час заходу Ройтбурд розповів про свої першочергові плани, які він має втілити у життя на посаді.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook