UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В мерії показали, як збираються перебудувати Літній театр

КП "Одеспроект" розробило проект благоустрою Літнього театру, що у Міському саду

В мерії показали, як збираються перебуду…

При розробці проекту були враховані пропозиції та зауваження, які прийняли під час засідань робочої групи, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської міськради.

"Проектом передбачається використання Літнього театру як відкритого культурного простору.  У проекті збережені існуючі розміри капітальних споруд і їхнє функціональне призначення. Нові будови не передбачені", - зазначили в мерії. 

Згідно з проектом, у Літньому театрі пропонують відновити сцену з облаштуванням сценічного простору, закулісся і гримерок. Перед сценою буде розташований відкритий майданчик вмісткістю до тисячі посадочних місць.

Крім того, пропонується відновлення приміщення адмінбудівлі, туалету, арт-галереї та облаштування дитячого майданчика.

Всі наявні на території дерева обіцяють зберегти, а також облаштувати нові газони. Біля входу будуть встановлені три велопарковки, а на території - фонтан, арт-об'єкт і штучна водойма.

Також будуть встановлені вуличні світильники, ідентичні тим, що стоять у Міському, паркові лави та урни поруч з ними. Плиткове покриття планується відновити на площі 2580 кв м.

Зазначимо, що проект, який створила творча група на чолі з Дмитром Шпинарьовим не сподобався волонтерам і вони запропонували власний варіант вигляду Літнього театру. Проте їхню пропозицію в мерії не взяли до уваги. 

Нагадаємо, при мерії створили робочу групу, яка мала зайнятися розробкою проекту благоустрою Літнього театру. Волонтери відмовилися вступати у робочу групу. Під час останнього засідання члени групи ухвалили рішення, яким відкинули запропонований волонтерами проект благоустрою, а взяли за основу проект творчої громадскості.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook