ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В поштовій компанії спростували інформацію про пересилку наркотиків за кордон

В компанії "Нова Пошта" заявляють, що у них немає послуги пересилання міжнародних відправлень з Одеси
Depo.
10 червня 2016 12:58
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, в ТОВ "Нова пошта" офіційно заявили, що інформація про те, що зловмисники з Одеси переправляли наркотики за кордон нібито через відділення "Нова пошта" не відповідає дійсності.

Зокрема в компанії повідомили про те, що а даний час приватні особи не можуть користуватися послугою міжнародних перевезень через відділення компанії в Одесі, оскільки всі міжнародні експрес-відправлення від приватних осіб приймаються тільки в Києві та проходять повний митний огляд на центральній сортувальній станції (ЦСС) "Нова пошта" в Києві. Станом на 9.06.2016 на митній ділянці ЦСС не зафіксовано жодного випадку спроби відправки наркотичних речовин.

Більше того, міжнародним агентом компанії щодо перевезення відправлень за кордон виступає компанія "UPS", що має визнані стандарти якості послуг та провадить власні контрольні процедури. Компанією "UPS" не було виявлено жодного випадку виявлення наркотичних речовин у відправленнях, прийнятих від "Нова пошта".

Нагадаємо, раніше голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко заявив, що Одесі викрили міжнародний канал контрабанди наркотиків поштою.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса