ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Іллічівську Саакашвілі звинуватили у наклепі і хочуть подати до суду

У позові компанія "Мілленіум-2003" вимагає визнати недостовірною інформацію щодо надання компанією брокерських послуг по розмитненню вантажів в Іллічівському порту і відносно власників компанії
Depo.
31 липня 2015 18:30
ФОТО: depo.ua
В Іллічівську Саакашвілі звинуватили у наклепі і хочуть подати до суду
В Іллічівську Саакашвілі звинуватили у наклепі і хочуть подати до суду

Компанія "Мілленіум 2003", яку голова Одеської обласної держадміністрації Михеїл Саакашвілі 23 липня звинуватив у монополії на послуги з розмитнення вантажів в Іллічівському порту, подає позов до Господарського суду міста Києва за поширення неправдивої інформації, повідомляється в прес-службі компанії, пише Depo.Одеса.

Заступник директора компанії Самвел Барікян заявив, що "Міленіум 2003" ніколи не надавав брокерських послуг по розмитненню вантажів, оскільки у компанії немає відповідних дозволів від Державної фіскальної служби. З 2007 року єдиною діяльністю компанії на території Іллічівського порту, згідно з повідомленням, є надання послуг по зважуванню вантажів автотранспортом, а також надання складських послуг зі зберігання товарів, що не перебувають під митним контролем.

У компанії заявили, що голову ОДА Одеської області дезінформували, в результаті чого він поширив неправду про компанію "Міленіум-2003". У позові компанія вимагає визнати недостовірною інформацію щодо надання компанією брокерських послуг по розмитненню вантажів в Іллічівському порту і відносно власників компанії, а також зобов'язати відповідача спростувати раніше зроблену заяву.

Нагадаємо, що 30 липня о 9:30 ранку в будівлю Іллічівського управління порту проникла група людей, які не пред'явивши ніяких документів, назвалися працівниками податкової служби та прокуратури і почали проводити слідчи дії.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.