ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Іллічівському порту заарештували два судна

Судна визначені як порушники режиму окупованої території в Криму
Depo.
24 вересня 2015 11:08
ФОТО: depo.ua
В Іллічівському порту заарештували два судна
В Іллічівському порту заарештували два судна

В Іллічівському порту заарештовані два судна - порушники режиму окупованої території в Криму, пише Depo.Одеса, посилаючись на "Думську".

Генпрокуратура України не завжди оперативно реагує на порушення в галузі заборон на відвідування українськими та іноземними судами портів окупованого Криму.

Так, щодо двох судів - AMUR - 2520 і AMUR - 2521 - були вжиті особливі заходи: вони були заарештовані в порту Іллічівська. Зараз знаходяться саме там.

Згідно з даними системи AIS, AMUR - 2 520 прибув до Іллічівська зі Стамбула в червні 2015 року. Обидві суховантажівки належать одеській компанії Md Shipping, власниками якої є Ігор Авраменко та Анатолій Чабан.

В Іллічівському порту заарештували два судна - фото 1

Нагадаємо, цій же компанії належить судно - порушник Seashell, що заходило в порти окупованого Росією Криму. 23 жовтня 2014 Seashell, що прямував в Херсон, різко змінив курс і пішов у напрямку порту Ростов-на-Дону після уваги журналістів.

Компанія Md Shipping також не відрізняється порядністю по відношенню до моряків. Працюючі на судах компанії моряки скаржаться на постійні невиплати зарплати і жахливий стан судів.

Більше цікавих новин з життя Одещини можна знайти на Depo.Одеса.