В центрі Одеси чоловік "під кайфом" побив 7 жінок

Чоловік йшов вулицею та бив жінок-перехожих, які траплялися на його шляху

Інциндент стався сьогодні вранці, 11 серпня, в центрі Одеси. Як повідомляє Depo.Одеса, про подію на своїй сторінці у Facebook написала одна з постраждалих - одеситка Оксана Садиченко.

За її словами, вона зупинилася на перетіні вулиць Рішельєвської та Малої Арнаутської щоб подивитися у свій телефон. "за мить я відчула різкий біль в районі сонячного сплетіння. Я зігнулася в три погибелі і тільки потім я зрозуміла, що це був чийсь удар! Я присіла, закрила очі і почала кричати. До мене підбігли люди і через мить я почула ще один жіночий крик!" - пише постраждала. Садиченко зазначила, що постраждали, як мінімум, ще шість жінок.

"І ніхто його не зупинив!!! І я ще добре відбулася, тому що десь в ста метрах від мене він вдарив дівчину з ліктя в обличчя, вона впала і об бордюр та мало не зламала собі руку!!! Тепер у неї гематоми під оком і на кисті. Вона була в сонячних окулярах, і добре що окуляри не розрізали їй обличчя!"- розповідає Садиченко. Вона додала, що серед постраждалих була і вагітна, яку чоловік вдарив у живіт у машині, коли його та потерпілих везли до відділу поліції. Після цього майбутню матір госпіталізували у лікарню. "Зі мною пізніше зв'язалися, і сказали що з нею все добре. Вона в пологовому будинку і лежить на збереженні", - повідомила Садиченко та закликала дівчат бути обережнішими.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #бійка