В 17 районах Одещини подовжили шкільні канікули

Також подовжено канікули у 27 закладах обласної комунальної власності та у 33 закладах професійної технічної освіти Одеської області

У 17 районах Одеської області у загальноосвітніх навчальних закладах подовжено канікули до 22 січня, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

"Навчання продовжується лише у 9 районах регіону, в яких відсутні хворі на кір, та достатній рівень імунізації. Йдеться про Болградський, Великомихайлівський, Іванівський, Кодимський, Миколаївський, Овідіопольський, Савранський, Тарутинський та Білгород-Дністровський райони. Що стосується закладів освіти міст обласного значення, то навчання продовжується лише у двох містах Одеської області — в Теплодарі та Южному. Інші також подовжили канікули до 22 січня", — повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

За словами Лончака, чотири заклади обласної комунальної власності — Жовтнева, Андрієво-Іванівська, Балтська №1 та Кілійська школи-інтернати — працюють у карантинному режимі. Усі вихованці цих закладів стовідсотково вакциновані.

Читайте також: Одеські виші будуть на канікулах до весни

"У цих школах-інтернатах введено посилений протиепідемічний режим - регулярне проведення дезінфекції, суворе дотримання вимог антисептики тощо. Активно проводиться роз'яснювальна робота з батьками або особами, що їх замінюють. У свою чергу, педагоги проінструктовані щодо контролю за станом здоров'я дітей та про порядок дій у разі виявлення ознак захворювання на кір", — підкреслив директор департаменту освіти.

Також подовжено канікули у 27 закладах обласної комунальної власності та у 33 закладах професійно технічної освіти Одеської області. Всі інші заклади обласної комунальної власності та професійно-технічної освіти працюють у карантинному режимі.

Нагадаємо, що в Одеській області у районах, де велика кількість хворих на кір, канікули подовжать ще на тиждень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса