ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Урядовий комітет схвалив фінплан Іллічівського порту

Затвердження цього проекту документу Кабінетом Міністрів забезпечить роботою понад 4 тисячі осіб
Depo.
31 липня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua
Урядовий комітет схвалив фінплан Іллічівського порту
Урядовий комітет схвалив фінплан Іллічівського порту

Фінансовий план державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт" було схвалено на засіданні Урядового комітету під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Валерія Вощевського, пише Depo.Одеса за посиланням на прес-службу віце-прем'єр-міністра.

За результатами засідання Урядового комітету з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики схвалено проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження фінансового плану державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт"". Документ направлений на розгляд Уряду.

"Урядовий комітет підтримав фінплан Іллічівського порту, що забезпечує роботою понад 4 тис. осіб. Як мені повідомили, середньомісячна зарплата співробітників зросла до 8 тис. грн. Важливо, щоб порт надалі розвивався та гарантував соціальний захист кожному працівнику", - прокоментував прийняте рішення Валерій Вощевський.

Відповідно до проекту документа, у 2015 році підприємство планує отримати понад 1,6 млрд. грн. доходів, що у 2 рази більше від показника 2014 року. Разом із цим очікується, що витрати складуть понад 1 млрд. грн.

Згідно із проектом плану порт спрямує інвестиції на свою модернізацію. Зокрема, йдеться про облаштування майданчика для обробки списаних суден та металобрухту, побудови трьох індивідуальних котелень та закупки нового буксира.

Нагадаємо, раніше глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявляв, що з 27 липня спільна група СБУ та прокуратури візьметься вивчати ситуацію в Іллічівському морпорту і вже 30 липня в порт нагрянула податкова з прокуратурою.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.