ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українську Венецію на Одещині очікують зміни

Туристичний сезон добігає кінця, але не у Вилковому
Depo.
28 вересня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua
Українську Венецію на Одещині очікують зміни
Українську Венецію на Одещині очікують зміни

Туристичний сезон добігає кінця, але не у Вилковому. Подивитися на українську Венецію туристи приїжджають цілий рік. Цього літа кількість гостей перевищила всі очікування, але щоб утримати такий показник, потрібні зміни, пише Depo.Одеса з посиланням на "7 канал".

"Найголовніше - це транспортні підходи: дорога Спаське-Вилкове і водний шлях Одеса-Вилкове. Розвивати українську Венецію як туристичний центр взялися масштабно. Уже наступного літа в місті повністю облаштують сучасну каналізацію і встановлять європейські туалети. Старі канали теж треба привести в порядок", - сказав мер м Вилкове Микола Дзядзін.

Настають зміни і в культурному житті - планують провести міжнародні фестивалі і навіть відтворити Січ. Вилкове шукає нові шляхи розвитку, тому що самі туристи хочуть залишатися тут довше.

"У 18 столітті місто заснували "липовани". Сьогодні старовірів насилу відрізниш від інших жителів. Культура "липован" - частина туризму у Вилковому. На острові є цілий музей, присвячений їх побуті, а в етнічному будиночку туристи із задоволенням залишаються переночувати. Смачна кухня і свіже повітря - те, що пропонує Вилкове сьогодні. Сюди приїжджають, щоб забути про цивілізацію і побути наодинці з природою", - додав Дзядзін.

Керівництво міста обіцяє, що вже до наступного літа Вилкове буде дивувати по-новому.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.