ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Український письменник розкритикував Саакашвілі як популіста

Письменник та соціальний психолог Олег Покальчук заявив, що в образі губернатора Одеської ОДА бачить майстра довгого грузинського тосту, але не бачить, щоб "наливали"
Depo.
18 вересня 2015 10:14
ФОТО: depo.ua
Український письменник розкритикував Саакашвілі як популіста
Український письменник розкритикував Саакашвілі як популіста

Під час свого виступу в Одеському кризовому центрі письменник зробив досить цікаву заяву стосовно особи Міхеіла Саакашвілі, пише Depo.Одеса.

"Я як людина, яка "понаїхала" до Одеси, бачу майстра довгого грузинського тосту - такого дуже красномовного, але я не бачу, щоб наливали. Ми в Києві чуємо, що добре і так. Але він в цьому сенсі схожий на Кличка, тільки навпаки - адже коли його (Кличко) обирали була надія на те, що це - всесвітньо відома людина, і завдяки йому в Київ потечуть рікою інвестиції. Вийшло рівно навпаки. Так само, наскільки я знаю, і тут. Розмови про інвестиції, звичайно, йдуть, але "обіцяти - не означає одружитися. ... А з іншого боку, якби це було в менш колоритному місті, ніж Одеса, і більш спокійному, - це було б дуже яскраво. Але в Одесі цим нікого не здивуєш. Історія питання занадто довга, щоб вирішувати її за допомогою іноземних менеджерів. Вона не вирішується особистим впливом, це комплексна система. Це як реформувати монархію, причому такі випадки в історії були - наприклад, конституційна монархія. Але я противник таких оновлень. Систему потрібно обнуляти як явище - вона неспроможна, це стара радянська система. У СРСР можна букви переставити, але все одно все залишиться", - сказав Олег Пальчук.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.