Україна зобов'язалася перед МВФ приватизувати Одеський припортовий у першій половині 2017 року

Україна підтверджує свої зобов'язання по приватизації ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) і має намір вжити всіх необхідних заходів для залучення авторитетних міжнародних інвесторів і завершення його приватизації в першій половині 2017 року

Україна зобов'язалася перед МВФ при…

Як передає Depo.Одеса, про це йдеться в оприлюдненому у вівторок, 4 квітня, меморандумі з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

"Ми підтверджуємо свої зобов'язання щодо приватизації ПАТ "Одеський припортовий завод" та вживатимемо необхідних заходів, включно з врегулюванням ідентифікованих балансових недоліків, для залучення авторитетних міжнародних інвесторів та завершення його приватизації у першій половині 2017 року", - зазначено в меморандумі.

Нагадаємо, що 29 березня на Одеський припортовий завод прийшло повідомлення з "Укртрансгазу" про зниження тиску газу, що подається, на завод починаючи з 8 ранку 29 березня. Керівництво заводу назвало такий крок новим витком саботажу напередодні нового етапу приватизації і на тлі успішної і прибуткової роботи підприємства.

Пізніше у той же день на Одеському припортовому заводі робітники заблокували газорозподільну станцію.

Також, 4 квітня 2017 року повідомлялося, що Печерський суд заборонив скорочувати поставки газу для Одеського припортового заводу.

Крім того, стало відомо, що Одеський припортовий завод знову виставлять на торги.

Нагадаємо, 28 грудня минулого року уряд реструктуризував борг ОПЗ перед "Нафтогазом", а після провалу приватизації заводу був зупинений 30 грудня 2016 року.

ОПЗ - найбільший виробник карбаміду (940 тис.тонн на рік) і займає друге місце за обсягом виробництва аміаку (1,16 млн тонн на рік).

При заводі функціонує морська перевалка хімічних вантажів (аміаку і карбаміду) - найважливіша ланка для транзиту російського аміаку, виробництва "Тольяттіазот". Потужність перевалки - 4 млн тонн на рік, при потужності аміакопроводу 2,5 млн тонн на рік. Також є потужності для перевалки карбаміду - 3,6 млн тонн на рік, і метанолу - 1 млн тонн на рік.

У 2015 році перевалка принесла 7% загальної виручки заводу - $ 35 млн з $ 513 млн.

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme