Укравтодор оголосив міжнародний тендер на капітальний ремонт 31 км траси Київ-Одеса

Траса знаходиться у ненормативному стані

Укравтодор оголосив міжнародний тендер н…

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Державне агентство автомобільних доріг України.

Тендер оголошено на капітальний ремонт автомобільної дороги М-05 Київ – Одеса на трьох ділянках загальною протяжністю 31 кілометр: 87 – 98 км (ділянка від з’їзду на м. Біла Церква до с. Бикова Гребля), 98 – 113 км (ділянка від с. Бикова Гребля і до межі Білоцерківського та Ставищенського районів), 113 – 128 км (ділянка від межі Білоцерківського та Ставищенського районів і до смт. Ставище).

Зазначається, що проект буде реалізовано за рахунок коштів кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку та Європейського інвестиційного банку, зекономлених на раніше реалізованих контрактах в рамках проєкту "Пан'європейські коридори"

Зараз Укравтодор проводить роботу із ЄБРР та ЄІБ щодо підписання угоди на фінансування капітального ремонту та реконструкції траси М-05 Київ – Одеса в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.

Відповідно до умов тендеру, компанії-претенденти повинні продемонструвати наявність успішного досвіду робіт в ролі підрядника (генпідрядника або субпідрядника) за останні 5 років, мати кваліфікований персонал та продемонструвати наявність основного обладнання достатньої потужності.

Нагадаємо, нещодавно у межах розслідування справи про розкрадання в Державній службі автомобільних доріг, правоохоронці провели обшуки у 15 областях України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook