ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Учасниками АТО заблоковано Іллічівську міськраду

До приміщення пустили газ, почалася масова бійка
Depo.
21 серпня 2015 11:55
ФОТО: depo.ua
Учасниками АТО заблоковано Іллічівську міськраду
Учасниками АТО заблоковано Іллічівську міськраду

Іллічівську міськраду заблокували представники АТО, пише Depo.Одеса з посиланням на "Трасу Е-95".

Через це поряд з будівлею почався масовий безлад, бійка, у приміщення пустили газ. Військовослужбовці заблокували міську раду, вимагаючи визнати Росію країною - агресором і виділити квартиру сім'ї загиблого бійця.

Учасники АТО прийшли на останню сесію міськради нинішньої каденції. Вони заявили, що не випустять депутатів з будинку, поки ті не визнають Росію країною - агресором.

Військовослужбовці вимагали зупинити "дерибан" землі, виділити квартиру сім'ї загиблого бійця Василя Пихтєєва і прибрати пам'ятник радянському вождю Володимиру Леніну з міста.

На місце прибула група тітушек - невідомих спортивної статури. Між ними і бійцями АТО виникла бійка. Хтось із учасників бійки пустив в будівлю газ.

За інформацією місцевої активістки Євгенії Завалій є постраждалі.

Потім до міськради прибули співробітники міліції з автоматами, швидка допомога і співробітники Держслужби з питань надзвичайних ситуацій. Рятувальники заявили, що будівля замінована і всіх слід негайно евакуювати.

Мер Іллічівська Валерій Хмельнюк веде переговори з бійцями АТО . Розмова проходить на підвищених тонах.

Військовослужбовці вимагають, щоб міський голова написав гарантійний лист , що родині В.Пихтеева виділять квартиру, а також наполягають і на інших своїх вимогах.

Більше свіжих новин можна знайти на Depo.Одеса