ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Великій Британії продають ціле село за 20 мільйонів фунтів

Населений пункт являє собою пам'ятник минулої епохи
Depo.
5 квітня 2016 00:08
ФОТО: depo.ua
У Великій Британії продають ціле село за 20 мільйонів фунтів
У Великій Британії продають ціле село за 20 мільйонів фунтів

У британському графстві Йоркшир продають ціле село під назвою Уест-Хеслертон, пише Depo.Одеса з посиланням на "Guardian".

"Всього 20 мільйонів фунтів стерлінгів, і вона ваша", - пише видання.

За інформацією видання, територія поселення займає дві тисячі акрів. У селищі крім 43 будинків, школи та церкви є паб, автозаправка, кілька спортивних майданчиків і історична садиба з 21 спальнею.

Протягом 150 років село належала сімейству Доней, при цьому останні півстоліття в ній нічого не змінювалося. Населений пункт з 375 жителями фактично являє собою пам'ятник минулої епохи. У 2010 році на 85-му році життя померла остання одноосібна власниця Уест-Хеслертона Єва Доней. Вона не заповідала селище конкретного родичу, і сімейство, порадившись, вирішив продати незвичайний спадок.

Агентство нерухомості Cundalls виставило село на продаж, і новий господар, ймовірно, захоче щось змінити. Жителі селища побоюються, що новий власник землі привнесе в їхнє життя зміни, які порушать звичний уклад життя.

Представник місцевого парафіяльної ради Бернард Коул розповів: "Сімейство Доней завжди відрізнялося філантропією, а Єва Доней була особливо добра. Очевидно, що продаж села викликає певні побоювання у місцевих жителів, зокрема, фермерів. Багато років вони перебували під патронатом родини Доней, а тепер їм залишається тільки гадати, що зміниться з приходом нових власників ".

Зокрема, колишні власники встановили для жителів селища досить низьку плату за житло, і жителі бояться, що тепер їм доведеться платити більше. Це не перший випадок, коли на продаж виставляють цілі населені пункти.

Нещодавно в США в черговий раз виставили на торги невелике містечко, засновниця якого заявила, що в силу віку вже не справляється з керівництвом. Населений пункт Кел-Нев-Арі в штаті Невада вона намагалася продати ще в 2011 році, але тоді його ніхто не купив, і тепер жінка знизила ціну в надії знайти покупця.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса