ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У самому серці Одеси в Горсаду невідомі намагаються знищити Літній театр

Активісти хочуть врятувати Літній театр філармонії, який від одеситів та гостей міста ховають на задвірках Горсаду
Depo.
20 серпня 2015 12:40
ФОТО: depo.ua
У самому серці Одеси в Горсаду невідомі намагаються знищити Літній театр
У самому серці Одеси в Горсаду невідомі намагаються знищити Літній театр

Майже 20 років літню площадку поглинали зарості, весь цей час вона провела під замком, проте місцеві активісти взялися за вирішення проблеми, пише Depo.Одеса за посиланням на сторінку "Спільна Мета".

Група волонтерів виступила зі зверненням до державної влади та органів місцевого самоврядування з приводу відкриття доступу до території Літнього театру для всіх бажаючих.

"Ми-ініціативна група з громадян Одеси, звертаємо увагу компетентних органів державної влади та місцевого самоврядування на те, що протягом багатьох років в самому серці Одеси - у Горсаду невстановленими особами навмисно доводиться до аварійного стану комплекс споруд "Літнього театру Одеської державної філармонії" . Згідно з отриманими нами документам, жодна фізична або юридична особа не має зареєстрованого права користування чи власності на вказану земельну ділянку площею понад 4000 м.кв. Публічна кадастрова карта України свідчить про відсутність будь-яких актів відводу даної земельної ділянки. При цьому територія закрита від одеситів, на ній знаходяться приватні особи, які заважають безперешкодному доступу до об'єкта, що є культурним надбанням одеситів. Ми прагнемо відродити театр в серці міста силами волонтерів", - заявили волонтери.

У самому серці Одеси в Горсаду невідомі намагаються знищити Літній театр - фото 1

Вонтери вже почали збирати підписи на захист/відновлення Літнього театру, а також звернулися до Саакашвілі і Труханову з вимогою припинити порушення прав одеситів, забезпечивши безперешкодний доступ на територію Літнього театру.

Напередодні працівники міліції на вимогу волонтерів знали замок з воріт Літнього театру з сторони Горсаду. 

У самому серці Одеси в Горсаду невідомі намагаються знищити Літній театр - фото 2

Приводом для термінових дій активістів стало те, що особи, які контролювали вхід на теритроію театру, прийшли туди з сокирами та пилами і почали знищували там зелені насадження.

Після того, як силами міліції було відкрито вхід до Літнього театру, репортери та громадськість стали фіксували сліди правопорушень, всі охочі одесити і гості міста стали заходити всередину і на власні очі побачили стан споруд театру, до якого власники довели їх за останні роки.

У самому серці Одеси в Горсаду невідомі намагаються знищити Літній театр - фото 3

Як і варто було очікувати на місце події терміново прибули представники так званого "господаря" (на своїй сторінці у Фейсбуці активіст "Ради Громадської Безпеки" Руслан Форостяк зазначає, що "господарем" є, відомий в Одесі, Артем Вознюк) які, щоправда, відмовилися публічно називати себе та його і показувати документи. І це не дивно, адже загальний стан споруд достатньо красномовно свідчить про абсолютно безвідповідальне і нецільове їх використання, і цілком може стати підставою для оскарження заявлених ними прав на даний об'єкт.

У самому серці Одеси в Горсаду невідомі намагаються знищити Літній театр - фото 4

У самому серці Одеси в Горсаду невідомі намагаються знищити Літній театр - фото 5

Інші новини з культурного життя Одеси читайте на Depo.Одеса.