ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Саакашвілі презентували проект траси Одеса-Рені

Загальна протяжність дороги складатиме 261 км, в тому числі мостовий переход через Білгород-Дністровський лиман
Depo.
25 квітня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua
У Саакашвілі презентували проект траси Одеса-Рені
У Саакашвілі презентували проект траси Одеса-Рені

У вересні 2015 року за дорученням голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі на рівні області було створено робочу групу із підготовки інвестиційного проекту будівництва нового автобану Одеса-Рені за новим напрямком, здатного обслуговувати трафік більш ніж 10 тисяч транспортних засобів на добу, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт Одеської ОДА.

Даний маршрут є частиною європейського автомобільного маршруту Е-87 Одеса-Анталія, Чорноморської кільцевої дороги та є продовженням транс’європейської транспортної мережі TEN-T.

Спільно із фахівцями у дорожній галузі та сфері державно-приватного партнерства облдержадміністрацією підготовлено візуалізацію майбутньої автомагістралі із пропозицією основних інженерних рішень, в тому числі будівництва мостового переходу через Білгород-Дністровський лиман та інтеграції маршруту із поромною переправою Орловка (Україна) – Ісакча (Румунія).

Загальна протяжність дороги складатиме 261 км, в тому числі мостового переходу через Білгород-Дністровський лиман – 5,7 км. Розробники очікують, що цей презентаційний матеріал може бути використаний під час інвестиційних форумів для пошуку потенційних інвесторів, концесіонерів та операторів нової дороги.

На думку розробників проекту лібералізація візового режиму України з ЄС наряду з будівництвом поромного комплексу "Орловка" сприятимуть нарощенню інтенсивності руху, тим самим підвищуючи інвестиційну привабливість цього інвестиційного проекту.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса