ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У порту Чорноморська планується будівництво зернового комплексу потужністю 5 мільйонів тонн на рік

Відбулася презентація проекту з обговоренням перспектив
Depo.
19 квітня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua

Реалізація інвестиційного проекту ТОВ "Бруклін-Київ" - будівництво зернового комплексу потужністю перевалки близько 5 мільйонів тонн на рік планується в Іллічівському порту, пише Depo.Одеса з посиланням на "Контекст Причорномор'я".

В рамках державно-приватного співробітництва в адміністрації Іллічівського морського порту відбулася презентація інвестиційного проекту ТОВ "Бруклін-Київ" з будівництва зернового комплексу потужністю перевалки близько 5 млн. тонн на рік.

У заході взяли участь: голова ДП "АМПУ" Андрій Амелін, начальник адміністрації Іллічівського морського порту Геннадій Скворцов, капітан Іллічівського морського порту Станіслав Незавітін, директор ДП "ІМТП" Сергій Крижанівський, начальник служби капітального будівництва та розвитку Нельвіна Уклеіна і начальник відділу стратегічного розвитку Ірина Бабешко.

Основною метою презентації було визначення перспектив співпраці та інвестування в розвиток підприємства.

За словами генерального директора ТОВ "Бруклін-Київ" Юрія Губанкова, будівництво комплексу планується на складських площах другого терміналу, з використанням причалів №7, 8, 9.

Передбачуваний обсяг одноразового зберігання зернових вантажів - близько 370 тис. тонн. На причалах передбачена установка трьох суднонавантажувальних машин для одночасної обробки двох суден типу "Panamax".

У прес-центрі підкреслили, що в разі реалізації проекту, стивідорна компанія "Бруклін-Київ" готова взяти на себе відповідальність за виконання для портовиків соціальних гарантій, передбачених чинним Колективним договором. Зокрема, на новому підприємстві можливе працевлаштування близько 400 чоловік.

За підсумками презентації учасники заходу оцінили представлений проект як перспективний.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса