ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У одеського "АЗОВу" результати конкурсу прокурорів викликають сумніви

Тестування кандидатів на заміщення прокурорських посад, яке проводилось в ківалівській Юракадемії, було недостатньо прозорим
Depo.
15 вересня 2015 21:05
ФОТО: depo.ua
У одеського "АЗОВу" результати конкурсу прокурорів викликають сумніви
У одеського "АЗОВу" результати конкурсу прокурорів викликають сумніви

Зараз в Одеській області проходить конкурс на посади керівників прокуратури. Перший його етап пройшов в Юракадемії, а керував усім проректор вузу Мінас Рамзесович Аракелян, пише Depo.Одеса.

Серед кандидатів на посади був і його син Размік Аракелян. Цей близький родинний зв'язок викликав підозри у спостерігачів від громадських організацій, оскільки батько може скористатися службовим становищем в інтересах сина.

Про це на брифінгу в Одеському Кризовому Медіа центрі розповів Олег Симашко, голова Одеської осередку Громадянського корпусу батальйону "Азов", помічник-консультант народного депутата України Андрія Білецького.

"Я подав запит до конкурсної комісії, щоб вони перевірили результати і обставини проходження даного етапу конкурсу Разміком Мінасовічем Аракеляном, а також надали нам документацію та матеріали для власної перевірки", - сказав активіст.

Участь Разміка Аракеляна, який є випускником Одеської юридичної академії і зараз працює у прокуратурі Приморського району Одеси тим більше підозріла, вважає Олег Симашко. Результати цього етапу конкурсу в цілому викликали сумніви у громадськості.

Ситуацію підігріла публікація в інтернет-виданні "Преступности.net", що з'явилася більш ніж за місяць до конкурсу, про те, що його переможці заздалегідь визначені, і всі вони зараз вже працюють в прокуратурі на керівних посадах. Те, як був проведений перший етап конкурсу, сумнівів не розвіяло.

Олег Симашко каже, що веб-камери, встановлені ​​в аудиторіях, через які велася онлайн-трансляція, не "захоплювали" все приміщення, а також ніхто не перевіряв особистості тих, хто відповідав на тест, при тому, що спостерігачі не побачили там багатьох керівників прокуратури, які у результаті були в списку тих, хто успішно пройшов перший етап. Так що замість них відповіді могли давати інші люди.

Тому громадськість вимагає повторно провести перший етап конкурсу, цього разу з якісним контролем і наглядом.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.