ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У громадській приймальні Саакашвілі інваліди-переселенці чекають на Гройсмана

Переселенці-інваліди, які проживають в санаторії "Куяльник" приїхали в приймальню облдержадміністрації, щоб зустрітися з прем'єр-міністром України
Depo.
17 травня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua
У громадській приймальні Саакашвілі інваліди-переселенці чекають на Гройсмана
У громадській приймальні Саакашвілі інваліди-переселенці чекають на Гройсмана

Переселенці-інваліди, які проживають в санаторії "Куяльник", знову залишилися без електроенергії і приїхали в приймальню облдержадміністрації, щоб зустрітися з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, пише Depo.Одеса з посиланням на "Думская.net".

У громадській приймальні Саакашвілі інваліди-переселенці чекають на Гройсмана - фото 1

"Вже два роки ми живемо на Одещині, нам постійно відключають то електроенергію, то воду, яку повинна оплачувати облдержадміністрація", - розповідає координатор по переселенцям санаторію "Куяльник" Олена Кулагіна

До протестувальників вийшла виконуюча обов'язки директора регіонального департаменту охорони здоров'я та соціального захисту населення Тетяна Крива, яка повідомила, що не може вплинути на керівництво "Куяльника", однак департамент передав всі документи в Міністерство економіки для погашення заборгованості.

У громадській приймальні Саакашвілі інваліди-переселенці чекають на Гройсмана - фото 2

"Вчора, після засідання координаційного штабу з переселенцями, директор санаторію "Куяльник" в односторонньому порядку вирішив відключити електроенергію, так як там існує заборгованість близько 10 мільйонів гривень. Ми вирішуємо це питання", - пояснила Тетяна Крива.

Нагадаємо, що Гройсман і Саакашвілі взяли участь у відкритті на Одещині заводу лікарських препаратів.

Читайте також: Саакашвілі передав Гройсману одеський пакет реформ

Більше за життя Одеси та