ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Гонтаревої визнали неплатоспроможним банк Кауфмана

Правління Національного банку прийняло рішення про віднесення ПАТ "Платинум Банк", який належить власнику одеського аеропорту, до категорії неплатоспроможних
Depo.
11 січня 2017 16:35
ФОТО: depo.ua
У Гонтаревої визнали неплатоспроможним банк Кауфмана
У Гонтаревої визнали неплатоспроможним банк Кауфмана

Як передає Depo.Одеса з посиланням на сайт Національного банку України, станом на 1 січня 2017 "Платинум Банк" не досяг позитивного значення капіталу.

Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення ПАТ "Платинум Банк" до категорії неплатоспроможних.

Національний банк наголошує, що 97% (197 тисяч осіб) усіх вкладників ПАТ "Платинум Банк" отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис. грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 4.8 млрд. грн.

Станом на 10 січня 2017 року фізичними особами - власниками істотної участі у ПАТ "Платинум Банк" є Борис Кауфман та Григорій Гуртовий незалежно від формального володіння з огляду на здійснення значного впливу на управління та діяльність банку. Національний банк визнав Григорія Гуртового та Бориса Кауфмана власниками істотної участі на основі аналізу операцій банку. Крім того, Борис Кауфман підтвердив здійснення значного впливу на управління банком у письмовій заяві, поданій до Національного банку.

Структура власності банку визнана Національним банком непрозорою у червні 2016 року. У серпні 2016 року Борис Кауфман подав до Національного банку пакет документів для погодження набуття істотної участі у банку в розмірі більше 75% через підконтрольні йому компанії. На сьогодні Національний банк не погоджував Борису Кауфману придбання акцій банку з огляду на неподання окремих документів, зокрема, через відсутність дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію. За інформацією Національного банку, Антимонопольний комітет у грудні 2016 року повернув без розгляду пакет документів щодо набуття Борисом Кауфманом контролю у ПАТ "Платинум Банк".

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса