ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У ДСНС назвали порушення у "Вікторії", а ось ім'я перевіряючого приховали

Фахівці знайшли цілу купу порушень під час перевірки у дитячому таборі, яка була проведена у червні поточного року 

Depo.
12 жовтня 2017 14:59
ФОТО: depo.ua

Начальник ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Віктор Федорчак назвал основні порушення під час перевірки у таборі "Вікторія", а ось імена перевіряючих приховав. Як повідомляє Depo.Одеса, про це йдеться у документах, які опублікував портал "Ні Корупції".

Так, у ДСНС не надали інформацію щодо повного переліку порушень, виявлених під час перевірки у червні 2017 року в дитячому оздоровчому комплексі "Вікторія", а також не стали назвати прізвище інспектора, який виходив на перевірку до "Вікторії", посилаючись на закон про персональні дані.

Що стотується порушень протипожежної безпеки, які не були усунені на момент пожежі, то зокрема йдеться про те, що не був укладений договір на технічне обслуговування наявної системи автоматичної пожежної сигналізації; сигнал від приймально-контрольного приладу системи АПС не виведений на пульт цілодобового протипожежного спостереження; відсутні покажчики пожежних водойм та пожежних гідрантів, відсутні акти заміру опору ізоляції; в електрощитовій не були встановлені протипожежні двері; пожежні щити недоукомплектовані та інше.

За результатами перевірки ДСНС-ників була притягнута до адміністративної відповідальності Наталя Янчик, яка відповідала за пожежну безпеку. Зараз вона проходить як підозрювана у розслідуванні трагедії у таборі разом з директором Петросом Саркісяном.

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня у дитячому таборі "Вікторія" сталася трагічна пожежа, під час якої загинули три дівчинки.

Depo.Одеса писав, що підозру щодо подій у таборі оголошено його директорові Петросу Саркісяну, виховательці, яка офіційно відповідала за протипожежну безпеку Наталії Янчик та колишньому віце-меру Зінаїіді Цвірінько.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса