У чернівецьких тролейбусах вводять електронний квиток

Реалізація проекту  розпочнеться в тролейбусах маршруту №2

З 13 лютого у Чернівцях у комунальному громадському транспорті почнуть впроваджувати електронний квиток, повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на прес-службу Чернівецької міськради.

Місто безкоштовно отримало 120 мобільних валідаторів і програмне забезпечення до них. Тролейбусне управління зараз адаптує 20 валідаторів для запровадження на другому тролейбусному маршруті. Кожен кондуктор матиме мобільний валідатор для оплати за проїзд. Пасажири можуть розрахуватись як безконтактною банківською карткою будь-якого банку, так і готівкою. Кондуктор матиме кілька карток – повної вартості проїзду, пільгової (для студентів і школярів) та "нульового" проїзду для пенсіонерів та інших пільговиків.

Розрахувавшись готівкою чи карткою, пасажир отримає відповідний чек. Пільгові категорії населення і надалі їздитимуть безкоштовно за наявності посвідчення. Вони також отримають "нульовий" квиток, що дасть змогу тролейбусному управлінню забезпечити повний облік пасажирів, в тому числі й пільгових категорій.

На тролейбусному маршруті №2 дана система буде тестуватись до кінця лютого.

З березня планується забезпечити мобільними валідаторами решту міських тролейбусних маршрутів. Також буде оголошений тендер на закупівлю стаціонарних валідаторів, які дадуть змогу розраховуватись в транспорті ще й "Карткою чернівчанина".

Нагадаємо, минулого року в Одесі планували ввести електронний квиток, проте згодом це нововведення відклали.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса