У Болградському районі планують побудувати сонячну електростанцію

Жителі села Баннівка провели громадські слухання, на яких розглядалося питання будівництва сонячної електростанції на території Баннівської сільської ради за межами населеного пункту 

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Болградської РДА.

Електростанцію на сонячних батареях планується розмістити на території Баннівської сільської ради за межами населеного пункту на ділянці орієнтовною площею 22 га.

Під час слухань розглядалися питання громадських інтересів у розробці детального плану територій для визначення функціонального призначення земельної ділянки для розміщення та експлуатації генеруючої електростанції на сонячних батареях ТОВ "Екосвітло Плюс". У заході взяли участь в. о. начальника відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Сергій Рунтов та представник підприємства ТОВ "Екосвітло Плюс" Дмитро Пікулін. Представники райдержадміністрації та ТОВ "Екосвітло Плюс" запевнили громадськість, що завдяки реалізації цього проекту, значно поповниться місцевий бюджет за рахунок орендної плати за землю та з'являться нові робочі місця.

У результаті громадськість села підтримала будівництво генеруючої електростанції на сонячних батареях на території Баннівської сільської ради.

Нагадаємо, раніше на Одещині побудували дві нові сонячні електростанції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса