ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЦВК дає бій "каруселям" Ківалова в Затоці

Ківалов ризикує стати фігурантом ще однієї кримінальної справи. На цей раз - за спробу фальсифікації результатів виборів
Depo.
21 жовтня 2015 17:42
ФОТО: depo.ua
ЦВК дає бій "каруселям" Ківалова в Затоці
ЦВК дає бій "каруселям" Ківалова в Затоці

Як пише Depo.Одеса, про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Комісія розглянула звернення п'яти кандидатів у депутати Затоківської селищної ради міста Білгород-Дністровський Одеської області, в яких йшлося про незаконне втручання у виборчий процес чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, пов’язане із здійсненням реєстрації місця проживання значної кількості осіб у селищі Затока, з метою створення умов із застосуванням підкупу для голосування за певного кандидата, внаслідок чого можуть бути спотворені результати відповідних виборів.

При розгляді звернень було відзначено, що реєстрація місця проживання осіб у селищі Затока, які фактично не є жителями цього селища, з метою створення умов для їх голосування за певного кандидата може призвести до спотворення результатів відповідних місцевих виборів. А особи, винні в порушенні законодавства про місцеві вибори, притягуються до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності у порядку, встановленому законом.

Відтак, Комісія вирішила надіслати до Міністерства внутрішніх справ України копії звернень зазначених кандидатів у депутати для проведення перевірки інформації та реагування відповідно до вимог законодавства.

Також, ЦВК сьогодні внесла зміни до складу деяких територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Нагадаємо, що Саакашвілі звинуватив Ківалова у спробі фальсифікувати вибори в Затоці.