ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокурори-хабарники скуповють елітні квартири в Одесі за безцінок

Прокурор Михайлова купила велику квартиру в Одесі, заплативши по 700 гривень за метр
Depo.
16 липня 2015 09:07
ФОТО: depo.ua
Прокурори-хабарники скуповють елітні квартири в Одесі за безцінок
Прокурори-хабарники скуповють елітні квартири в Одесі за безцінок

Працівник Суворовської районної прокуратури Одеси Емма Михайлова примудрилася придбати трикімнатну квартиру в новобудові "Кадор Груп" на Гагарінському плато всього за 86,7 тис. гривень. Про це свідчать дані її податкової декларації за 2014 рік, пише Одеса.depo.ua з посиланням на 368.media.

У документі зазначено, що прокурор придбала квартиру, площею 119,7 кв. метрів за невелику суму грошей. Відповідно, вартість квадратного метра обійшлася їй у 725,7 гривень. Відзначимо, що в лютому 2015 квартиру цього ж метражу в даному будинку продавали за 138 тис. доларів, що становить майже 1153 доларів за один квадратний метр. Як ми бачимо, прокурору зробили непогану знижку, проте за які заслуги, невідомо.

Таким чином, виходить, що якби вона купила квартиру за власні кошти, як вказано в декларації, то їй би довелося прожити цілий рік на 65 тис. гривень.

Ціна квартири для прокурорів в Одесі - фото 1

Ціна квартири для прокурорів в Одесі - фото 2

Ціна квартири для прокурорів в Одесі - фото 3

Ціна квартири для прокурорів в Одесі - фото 4

Нагадаємо, що Михайлову затримали на хабарі у п'ять тисяч доларів. Суд постановив призначити їй заставу в 1,22 млн. гривень, який вона успішно внесла. Зараз військова прокуратура перевіряє її фінансову історію.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.