ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі пообіцяв одеситам перший в країні Центр адмінпослуг

Завдяки новій установі отримати витяг з державного реєстру в новому центрі можна буде не довше, ніж за 5 хвилин
Depo.
25 вересня 2015 15:45
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі пообіцяв одеситам перший в країні Центр адмінпослуг
Саакашвілі пообіцяв одеситам перший в країні Центр адмінпослуг

Після зустрічі з міністром юстиції Павлом Петренко та мером Одеси Генадієм Трухановим, Михайло Саакашвілі сказав, що Центр адмінпослуг в Одесі запрацює найближчим часом, пише Depo.Одеса з посиланням на "Факти.ictv".

"Бігання по кабінетах скінчилося. Ми сіли з мером Одеси, з міністром юстиції Павлом Петренком і домовилися ліквідувати старі схеми. І Павло Петренко, який насправді є одним з найбільш реформаторських міністрів в історії України, сказав, що він готовий відмовитися від функцій і передати їх на місця. Ми домовилися зібрати всі сервіси в одному місці. Так в Одесі з'явився міський центр. Ми й далі працюватимемо з юстицією, щоб полегшити життя всім нашим громадянам, - говорить Саакашвілі.

Завдяки ефективній співпраці з міністром юстиції Павлом Петренком відтепер в Одесі отримати витяг з державного реєстру в новому центрі можна буде не більш, ніж за 5 хвилин, внести зміни до установчих даних компанії - за 5 хвилин. А отримання паспорту не забере у відвідувачів більше одного дня.

"Людям обридли чиновники, які примушували їх чекати в чергах, ганяли по колу від чиновника до чиновника і дули щоки, натякаючи на шоколадку чи якийсь інший хабар. Тому краще змініться, прийдіть до тями і зрозумійте - ви тут не для того, що вас обслуговували. Ви тут для того, щоб бути на боці людей, адже люди вас тимчасово найняли і можуть так само відправити куди подалі", - сказав Саакашвілі.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.