Труханов поїхав у Лондон

Мер Одеси бере участь у міжнародній конференції Fast-Track Cities-2019

Труханов поїхав у Лондон…

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.

З 8 по 11 вересня делегація одеської мерії на чолі з міським головою Геннадієм Трухановим знаходиться з офіційним візитом у Великій Британії, де бере участь у конференції Fast-Track Cities-2019.

У заході беруть участь офіційні делегації міст з різних країн світу, які підписали Паризьку декларацію по прискоренню процесів у подоланні поширення ВІЛ.

В мерії нагадали, що в Одесі прийнято міську цільову програму протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, гепатитів та наркоманії "Прискорена відповідь Одеса" (Fast Track Odessa) на 2018-2020 роки. У 2018 році скринінг на ВІЛ за допомогою швидких тестів був впроваджений у 45 міських лікувальних закладах (у 2017 році не було в жодному). Кількість виявлених ВІЛ-позитивних, залучених до медичного спостереження, збільшилася з 54% у 2016 році до 74% у 2018 році.

"Через два роки активної роботи ми бачимо, що енергійні й узгоджені зусилля громадянського суспільства і наших міжнародних партнерів привели до того системного, багатогранного і оперативного реагування, яке здатне взяти під контроль СНІД", - зазначив Геннадій Труханов на зустрічі з колегами.

Нагадаємо, недержавні організації припиняють допомогу у лікуванні хворих на туберкульоз.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook