ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Одеси звернувся до підлеглих з проханням "бути уважними" при отриманні "подяки"

Геннадій Труханов жаліється, що його чиновникам не вистачає грошей на хліб з ковбасою
Depo.
7 вересня 2015 13:43
ФОТО: depo.ua
Мер Одеси звернувся до підлеглих з проханням "бути уважними" при отриманні "подяки"
Мер Одеси звернувся до підлеглих з проханням "бути уважними" при отриманні "подяки"

Мер Одеси Геннадій Труханов, коментуючи корупцію у міськраді, поскаржився, що чиновникам не вистачає гідних зарплат. Про це він повідомив в ході апаратної засідання, пише Depo.Одеса з посиланням на "368.media".

Спочатку мер звернувся до підлеглих з проханням "бути уважними" при отриманні подяки, через те, що це може бути розцінено, як корупція.

"Будьте уважні. Я знаю, часто говорять, що старий знайомий хотів по-людськи віддячити, але останнім часом це закінчується тим, що "заходять" правоохоронні органи, тому потрібно утриматися від подібних подяк. Хто відчуває, що може не встояти, повинен вибирати між совістю і вигодою - суміщати ці поняття ще ніхто не навчився", - прокоментував мер.

При цьому голова міста забув згадати про антикорупційне законодавство, яке забороняє приймати "подарунки" від підлеглих або сторонніх осіб, а також ті, вартість яких перевищує 50% мінімальної зарплати.

З іншого боку, мер заявив, що потрібно не тільки боротися з хабарниками, а й забезпечити гідний рівень оплати праці, щоб люди могли "принести додому шматок хліба і, бажано, з ковбасою".

Нагадаємо, за перший тиждень вересня на хабарах у міськраді попалося троє службовців. При цьому сам мер витрачає бюджетні гроші на власну передвиборну PR-кампанію і допомагає підконтрольним депутатам з своєї фракції.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.