Трьох дітей, що добу просиділи голодними у холодній хаті відібрали у непутящої матері
Дві сестрички та братик були вдома самі, поки їхня матір вирішувала власні справи у сусідньому селі
- Одеса
-
13 березня 2019 18:38
Виконавчий комітет Миколаївської сільради відібрав трьох дітей у матері-одиначки, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Тарутинське відідлення поліції.
"У будинку, де проживали дві дівчинки п’яти та одинадцяти років і восьмирічний хлопчик, їхня мати розвела антисанітарні умови. Попри те, що жінка, маючи заробіток та достатньо вільного часу, ладна підтримувати і мінімальний порядок в оселі, і достатньо тісний зв’язок із дітьми для їхнього нормального розвитку, вона жодним чином не виконувала своїх батьківських обов’язків, більше того, повністю обмежувала малих у допомозі їхнього батька, яку той періодично надавав колишній дружині для утримання дітей", - зазначила інспекторка ювенальної превенції Тарутинського ВП Аліна Іскимжи.
За таких обставин виконком сільради вирішив тимчасово помістити малечу до районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей до моменту усунення їхньою матір’ю всіх недоліків, на які неодноразово зверталася її увага.
"Під час процедури вилучення малих їхньої непутящої матері не було навіть вдома. За словами діток, вона поїхала до сусіднього села в особистих справах. У холодному будинку без їжі та грошей сестри з братом просиділи добу, допоки сусід не повідомив про це їхній тітці", - повідомила поліцейська.
Зараз вирішується питання про притягнення жінки до відповідальності за ч. 1 ст. 184 та ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Нагадаэмо, минулого року у Лиманському районі у матері відібрали п'ятеро дітей.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО