Трьох дітей, що добу просиділи голодними у холодній хаті відібрали у непутящої матері

Дві сестрички та братик були вдома самі, поки їхня матір вирішувала власні справи у сусідньому селі

Виконавчий комітет Миколаївської сільради відібрав трьох дітей у матері-одиначки, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Тарутинське відідлення поліції.

"У будинку, де проживали дві дівчинки п’яти та одинадцяти років і восьмирічний хлопчик, їхня мати розвела антисанітарні умови. Попри те, що жінка, маючи заробіток та достатньо вільного часу, ладна підтримувати і мінімальний порядок в оселі, і достатньо тісний зв’язок із дітьми для їхнього нормального розвитку, вона жодним чином не виконувала своїх батьківських обов’язків, більше того, повністю обмежувала малих у допомозі їхнього батька, яку той періодично надавав колишній дружині для утримання дітей", - зазначила інспекторка ювенальної превенції Тарутинського ВП Аліна Іскимжи.

За таких обставин виконком сільради вирішив тимчасово помістити малечу до районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей до моменту усунення їхньою матір’ю всіх недоліків, на які неодноразово зверталася її увага.

"Під час процедури вилучення малих їхньої непутящої матері не було навіть вдома. За словами діток, вона поїхала до сусіднього села в особистих справах. У холодному будинку без їжі та грошей сестри з братом просиділи добу, допоки сусід не повідомив про це їхній тітці", - повідомила поліцейська.

Зараз вирішується питання про притягнення жінки до відповідальності за ч. 1 ст. 184 та ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаэмо, минулого року у Лиманському районі у матері відібрали п'ятеро дітей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook