Тральщик "Генічеськ" разом з кораблями з'єднання НАТО бере участь у тренуваннях у Чорному морі

Тренування вбирають в себе проведення кораблів за тралом, тактичне маневрування, тренування з радіозв'язку, здійснення пошуку та знищення мін (імітаторів)

Depo.
20 березня 2017 17:20
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на прес-центр Командування ВМС ЗС України, сьогодні, 20 березня, рейдовий тральщик Військово-Морських Сил Збройних Сил України "Генічеськ" разом з кораблями з'єднання Постійної військово-морської протимінної групи НАТО №2 (SNMCMG2) у визначеному районі Чорного моря бере участь у спільномих тренуваннях типу PASSEX.

Тренування вбирають в себе проведення кораблів за тралом, тактичне маневрування, тренування з радіозв'язку, здійснення пошуку та знищення мін (імітаторів). Команди кораблыв відпрацьовують взаємодії у складі багатонаціонального тактичного з'єднання кораблів відповідно до стандартів НАТО та підвищення рівня взаємосумісності та набуття офіцерами українських ВМС досвіду організації протимінної боротьби.

Нагадаємо, 17 березня чотири кораблі військово-морської мінної групи НАТО прибули в Одеський морський порт. Відбулася зустріч командування ВМС ЗС України з командирами кораблів з'єднання Постійної військово-морської мінної групи НАТО №2 (SNMCMG2) - штабного корабля "Контр-адмірал К.Черніцький" ("ORP K.X. CZERNICKI", ВМС Польщі), морських тральщиків "Дуеро" ("ESPS DUERO", ВМС Іспанії), "Ротвейл" ("FGS ROTTWEIL", ВМС Німеччини) та "Аланья" ("TCG ALANYA", ВМС Туреччини).

Крім того, раніше повідомлялося, що скоро до Одеси може завітати один з найсучасніших бойових кораблів французьких ВМС.

Також вчора, 19 березня, український журналіст налякав росіян військовими кораблями НАТО в Одесі та танками у Польщі.

Під час візиту іноземних військових кораблів в Одесі відбувся турнір з міні-футболу серед команд кораблів мінно-тральної групи НАТО, у якому українські моряки обіграли у футбол всі команди кораблів НАТО.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса