ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Терористи "ДНР" почали приторговувати територіями

Заява Дениса Пушиліна про нерозповсюдження юрисдикції "ДНР" на Дебальцеве - це спроба поторгуватися територією в обмін на входження терористичних республік в Україну на умовах Путіна
Depo.
6 липня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua
Терористи "ДНР" почали приторговувати територіями
Терористи "ДНР" почали приторговувати територіями

Сьогодні один з ватажків терористичної "ДНР" Денис Пушилін повідомив подробиці майбутніх виборів терористичних "органів місцевого самоврядування". Виявляється в окупованому терористами Дебальцевому вибори проводити не будуть, адже місто "не входить поки що в зону юрисдикції ДНР".

"Ті населені пункти, які не входять поки що в зону нашої юрисдикції, поки там не будуть проводитися вибори... Дебальцеве поки знаходиться за лінією від 19 вересня, і це не вписується в комплекс заходів, проте у нас є інші інструменти, щоб там державні інститути працювали на повну потужність"- заявив Пушилін. Причому зробив він це не де-небудь, а в Москві напередодні чергових переговорів у Мінську.

Формальна логіка в словах колишнього МММесника, звичайно ж є. Дебальцево було окуповане терористами значно пізніше підписання Других мінських домовленостей. Правда тоді, терористи пояснювали продовження бойових дій за місто тим, що воно є "внутрішньою територією ДНР". Отже сьогодні Пушилін офіційно відмовився від зазіхань на Дебальцеве. Звісно, практичного змісту слова терористичного ватажка не мають. Місто контролюють російсько-терористичні війська і виходити з Дебальцевого не збираються, натомість слова Пушиліна це натяк, що терористи готові поступитися певними територіями в обмін на "інтеграцію" терористичних республік у склад України на путінських умовах.

Терористи "ДНР" почали приторговувати територіями - Фото1

Як відомо, 2 липня головний терорист "ДНР" Віталій Захарченко виступив із заявою, що його "республіка" починає порятунок "мінських домовленостей" в односторонньому порядку. І в рамках цього порятунку проводитиме місцеві вибори ніби то за українським законом та вводить на підконтрольній території "особливий режим місцевого самоврядування". Згодом схожу заяву зробили і в "ЛНР".

Цілком очевидно, що захарченкові новації є продовженням лінії Путіна на включення "ДНР" у склад України зі збереженням в "республіках" терористичної влади і відповідно повного російського контролю. В Україні цілком прогнозовано послали рятівника миру Захарченка куди подалі. Але терористи вирішили поторгуватися ще. Тепер Пушилін готовий віддати на поталу ненависній фашистській хунті ціле Дебальцеве, а може й ще щось.

Чи приставати Україні на нові пропозиції терористів - питання, звісно, риторичне. Але терористична метушня навколо порятунку Мінська-2 зайвий раз засвідчує, що Путін у глухому куті. Продовжувати війну далі - задорого як з точки зору фінансів, так і з точки зору людських життів. Мар'їнка продемонструвала, що легкої прогулянки у "новорусскіх вітязєй" більше не буде. Заморожування конфлікту в нинішній ситуації вимагатиме від Росії годувати "ДНР" з "ЛНР" невизначено довгий час. Тому можна чекати нових цікавих "пропозицій" від Захарченка, Плотницького та їхніх посіпак, адже терористичні республіки вперто не "втюхуються" Україні.