Молоде вино, сир, Притула та мелодії танго: Як забути про холодну осінь в Одесі (АФІША)

Протягом вікенду, 3-4 жовтня, на одеситів та гостей міста очікують чимало цікавих подій

Якщо ви спланували провести вихідні, прибираючи у квартирі, це вам аж ніяк не допоможе пережити осінню хандру. Плануйте на суботу та неділю гарячий вікенд, незважаючи на похолодання, а ми вам допоможемо зробити правильний вибір. Про те, які цікаві події відбуватимуться протягом перших вихідних у листопаді, дізнавався Depo.Одеса.

Субота, 3 листопада

Мелодії танго

В Одеському муніципальному театрі духової музики відбудеться концерт камерного оркестру "BLACK SEA ORCHESTRA" під керівництвом диригента Олесі Пістовой. На концерті прозвучать мелодії танго і ірландські мотиви.

Коли: 15:00

Де: Театр духової музики ім. Саліка, вул. Приморська, 5

Вартість: безкоштовно

Вистава "Психоз 4.48"

Це культова британьска п'єса (18+) у стилістиці ультрасучасного театру, яка об'єднала мисткинь із різних куточків України – Києва, Львова та Харкова. Вистава "Психоз 4.48" - переможець конкурсу Taking The Stage від Британської Ради в Україні. Критики пишуть, що це психогенне шоу, біполярний балет і просто дівич-вечір, на якому жінки намагаються зрозуміти себе й досягти абсолютного прозріння. Тут зустрічаються хворі й лікарі, яких також потрібно лікувати, і влаштовують запальні танці на смертному одрі.

Коли: 19:00

Де: Театр ТЕО, Військовий узвіз, 18

Вартість: від 100 грн

Виставка шансон-арта

У Музеї сучасного мистецтва Одеси відкриється перша в Україні посмертна виставка епатажного Стаса Волязловського "STAS і вся ця вищезгадана плутанина з сьогоднішнім арт-ринком і мистецтвом в цілому". Творчість художника - це гостросоціальний стьоб, часто провокативний і абсурдний. Він висміював побутовий кітч і викривав публічних персон, наочно демонструючи, чим живе країна. Волязловський визначав свій стиль як "шансон-арт" і працював в різних медіа: займався керамікою, графікою, фотографією, відео-артом, створював колажі та інсталяції. В останні роки Стас часто звертався до текстилю - малював кульковою ручкою і чаєм на старих простирадлах, називаючи ці твори "ганчірками". Він виставлявся в Великобританії, Франції, Бельгії, Німеччини, Польщі, Швеції, Литві, США та Росії, де у 2010 році отримав премію імені Казимира Малевича.

Коли: 18:00

Де: Музей сучасного мистецтва Одеси, вул. Белинського, 5

Вартість: безкоштовно

Субота та неділя, 3-4 жовтня

Свято вина та сиру

Гості гастрономічного фестивалю зможуть спробувати різні сорти "божоле" та крафтового сиру. Брі, камамбер, шаблі, бордо, рокфор, пармезан - все це можна буде скуштувати у парку Шевченка біля "Мушлі" під відповідну музику - організатори обіцяють привезти "львівський і карпатський десант сироварів". Формат свята також передбачає традиційні закуски і розваги.

Коли: 11:00

Де: парк Шевченка

Вартість: безкоштовно

Неділя, 4 листопада

Дмитро Зіцер про виховання підлітків

В одеському російському театрі відбудеться зустріч з доктором педагогічних наук, письменником, режисером, а також директором Інституту неформальної освіти Дмитром Зіцером. Він пояснить, як знайти спільну мову з дитиною, якщо батьки щось упустили і спілкування не складається. На цій зустрічі можна буде дізнатися, як уберегти себе від неврозу і як навчитися користуватися батьківською свободою, а також як правильно вибрати школу та чому не можна порівнювати дитину з іншими дітьми.

Коли: 12:00

Де: Російський театр, вул.Грецька, 48

Вартість: від 350 грн

Гумор-шоу "Вар'яти"

У своїх виступах коміки роблять акцент на три речі: відсутність матюків, ніякого гумору про політику - тільки на побутові теми, до того ж, всі жарти - українською мовою. "Якщо хтось вважає, що на наші концерти ходить тільки україномовна публіка, то він глибоко помиляється. Для того, щоб сміятися над україномовним гумором, не обов'язково бути носієм української мови, досить його просто розуміти", - каже керівник шоу Сергій Притула.

Коли: 19:00

Де: Одеська філармонія, вул.Буніна, 15

Вартість: від 300 грн

Триб'ют-шоу Адріано Челентано

У рамках туру, до Одеси приїдуть італьянські музиканти та зіграють хіти Челентано, який вже понад 10 років не дає концерти за межами Італії. Одесити матимуть змогу послухати пісні відомого виконавця на концерті групи "Lui e gli amici del Re" - триб'ют-шоу Адріано Челентано. Група та її соліст Адольфо Себастьяні, який має схожість з італьянским артистом, почали концертну діяльність у 2002 році і намагаються відродити ту атмосферу, яка панувала на концертах Челентано.

Коли: 19:00

Де: Музкомедія, вул. Пантелеймонівська,3

Вартість: 240-800 грн

Фото на головній: epa.eu

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса