ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Священику, який пішов до ПЦУ на Одещині, у Московському патріархаті заборонили служити

Митрополит Агафангел підписав указ, за яким настоятелю Свято-Покровського храму забороняється займатися священнослужінням, також його відлучають від таїнства святого причастя

Depo.
28 січня 2019 10:48
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Одеса, відповідний документ опублікований на офіційній сторінці Одеської єпархії УПЦ Московського патріархату у Facebook.

Зазначимо, що настоятель Свято-Покровського храму у смт Сарата разом із парафіянами вирішив перейти до ПЦУ. На це одразу відреагували у єпархії Московського патріархату. "Указа настоятелю Свято-Покровського храму смт Сарата Протоїєрєю Владиславу Івановичу Шиману. Визначенням нашим від 26 січня 2019 року, за порушення священицької присяги, клятвопорушення, зраду Святої Христової Церкви, ухилення в розкол, участь у політичній авантюрі, брехню та лицемірство, вчинення соблазну серед віруючих, на підставі 10 і 11 правил Святого Карфагенського Собору, Ви звільняєтесь від служіння у Свято-Покровському храмі смт Сарата і забороняєтесь у священнослужінні з відлученням від таїнства Святого причастя", - йдеться у документі, підписаному Агафангелом.

Якщо ж Владислав Шиман буде продовжувати священнослужіння, то в єпархії погрожують йому тим, що "хліб не переложиться в Пречисте Тіло Христове, а вино в Пречисту Кров Христову", а сам священик перебуватиме під "архієрейською клятвою до Другого Страшного Пришестя Господа нашого Іісуса Христа".

Нагадаємо, 26 січня, Свято-Покровська громада селища Сарата на чолі з настоятелем Владиславом Шиманом перейшла від Української Православної Церкви Московського патріархату до Одеської єпархії Православної Церкви України.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook